Zpět na aktuality

Tisková konference v sídle firmy GEKKON

o našem inovativním pilotním projektu monitoringu spotřeby elektrické energie


V uplynulém týdnu jsme v našem sídle v Pardubicích uspořádali tiskovou konferenci, které se účastnily novináři z nejznámějších odborných logistických časopisů. Někteří přijeli dokonce v době uzávěrky, za což jim děkujeme. Konkrétně naše pozvání přijali Michal Štengl (šéfredaktor Transport a logistika), Adriana Weberová (šéfredaktorka časopisu Packaging a Herald), Filip Hubička (šéfredaktor časopisu Logistika), Peter Kostolník (redaktor časopisu TechMagazín), Václav Podstawka (šéfredaktor portálu Praktická logistika), Petr Neckař (šéfredaktor portálu Logistika.Tv) a Markéta Vojáčková (šéfredaktorka časopisu Logistics News).

Mluvili jsme například o našem inovativním pilotním projektu monitoringu spotřeby elektrické energie. Jeho cílem je odhalit možnosti úspor a následně dosáhnout výrazných úspor díky správnému využívání a ukládání energie. Začátkem příštího roku navíc dojde k instalaci solárních panelů na střešní plochy sídla naší firmy. Solární energie bude ukládána i do lithiových baterií v manipulační technice, která tak bude sloužit jak k manipulaci, tak i jako úložiště energie. Jde o přelomový koncept, který dle propočtů přinese výrazné snížení ekonomické náročnosti provozu firmy.

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.