Naše vize?


Stát se prvotřídním výrobcem manipulační techniky a nikdy nepřestat zlepšovat naše výrobky a služby.

Naše vize pro 21. století je jednoduchá

Společně s našimi zaměstnanci, dodavateli a zákazníky spolupracujeme na uvolněnějším, efektivnějším a hlavně ekologičtějším dopravním zařízením, čímž stále zlepšujeme kvalitu práce a lidského života.

Díky nejmodernějším technologiím, které jsou ekonomicky výhodné a opodstatněné, docílíme požadovaného zvyšování efektivity, avšak stále ruku v ruce s ochranou životního prostředí. Systémy elektro motorů poháněných nejmodernějšími Lithiovými bateriemi jsou již nyní připraveny změnit náš pohled na udržitelnou ekonomiku a zdravou budoucnost nás všech.

Založení společnosti HELI přineslo mnohé naděje lidí, zaměstnanců i zákazníků. Jejich nevyhnutelným požadavkem a očekáváním je průmyslová činnost sloužící k sociální a ekologické odpovědnosti k Zemi, zákazníkům, zaměstnancům, akcionářům, dodavatelům a celé veřejnosti.

GEKKON International v České republice si společně s HELI klade za cíl stát se jednou z největších celosvětových firem v manipulační technice. Toho dosáhneme jen vysoce kvalitním výrobkem vybaveným nejmodernější technologií, rozšiřováním produktových řad orientovaných na maximální uspokojení požadavků zákazníků. Stojíme si za neustálým zlepšováním naší práce a kvality života.

Stát se místem důvěry, bezpečí spolupráce a udržitelné ekonomiky pro všechny – to je naše vize.Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.