O společnosti


Sedmý největší výrobce manipulační techniky na světě, firma Anhui Heli Industrial Vehicle Import & Export Co., Ltd. je 100% dceřinou společností Anhui Heli Co., Ltd. Jeho předchůdce, Anhui Heli Machinery Import & Export Co., Ltd., byla založena 10. února 1998, přičemž její hlavní činnost se zabývá exportním prodejem průmyslových vozidel : vysokozdvižné vozíky, stohovací vozíky, nízkozdvižné vozíky, tahače-traktory, paletové vozíky a související díly a příslušenství. Je největším dodavatelem manipulační techniky na Čínském trhu již 27 let. HELI exportuje do více jak 150 zemí světa až 1700 modelových variant vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. V srpnu 1998 byla společnost schválena společností Anhui Heli Co., Ltd. jako generální distributor produktů značky „HELI“ pro zámořský trh. Anhui Heli Co., Ltd. je předním podnikem průmyslových nákladních vozidel v Číně. Společnost obdržela mnoho obchodních certifikátů, mezi něž patří ISO 9001, ISO 14000, Národní prvotřídní podnik pro standardizaci kvality bezpečnosti atd. Značka „HELI“ byla na národní úrovni uznána jako „výborná ochranná známka“; ministerstvem obchodu jako „zdůrazněná exportní značka“; Čínská elektrotechnická a mechanická obchodní asociace jako „renomovaná exportní značka“; čínským celním úřadem jako „Honor List of Import & Export Enterprises“ a byl hodnocen jako „No. 1 Značka čínského trhu s vysokozdvižnými vozíky “. Společnost byla „národně uznávaným podnikovým technickým střediskem“ společně jmenovaná Národní komisí pro hospodářský rozvoj, Ministerstvem financí, Generálním celním úřadem a Národním úřadem pro příjmy.

Výhradní distributor v České republice
FIRMA GEKKON INTERNATIONAL s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti manipulační techniky. Kromě samotného prodeje manipulační techniky nabízíme klientům i řadu dalších služeb. Samozřejmostí jsou servisní služby, prodej náhradních dílů, financování vozíků, školení řidičů, zajišťování technických prohlídek a jiné doplňkové služby. Provádíme komplexní servis flotil již používané manipulační techniky našich zákazníků. Včetně full servisu, evidence technických prohlídek, evidence nákladovosti jednotlivých vozíků, preventivní údržby s cílem minimalizovat náklady spojené s provozem manipulační techniky našich zákazníků. Již 17 let zastupujeme prestižní značku HELI na českém trhu. Naše firma GEKKON INTERNATIONAL s.r.o. byla na globální konferenci všech dealerů VZV HELI, která proběhla v listopadu 2019, oceněna jako NEJLEPŠÍ prodejce na světě techniky HELI a to již čtvrtým rokem po sobě. Důslednou prací jsme budovali postupně zázemí firmy, skladové prostory, servisní zázemí a logistické zázemí. Od 1. února 2020 nás můžete navštívit v novém moderním a velkokapacitním sídle na Milheimově ulici v centru Pardubic. Skladovací prostory jsou opravdu úctyhodné, cca 8 000 m² slibující velkou skladovou zásobu zboží. Přípravna se servisní dílnou nezůstává pozadu se svými 1 000 m². Dalších vzdušných a prostorných 900 m² plochy nabízí administrativní část, společně s výdejnou e-shopu a proskleným showroomem. Věříme, že tímto krokem pro Vás zajistíme prvotřídní služby a nabídneme vše k zajištění Vašich požadavků a potřeb manipulační techniky.

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.