Servisní opravy


Servisní technici disponují ve svých mobilních dílnách nejmodernějším pracovním nářadím a pomůckami. Diagnostický software pro akumulátorové vozíky ZAPI a CURTIS. Diagnostický SW umožňuje jejich analýzu a pomáhá stanovit přesnou příčinu poruchy a také díky moderní elektronice je možno nastavit parametry vozíku podle potřeb a podmínek nasazení u každého zákazníka. Servisní vozy Renault Master zaručují spolehlivost dojezdu bez zbytečných výpadků.

K objednávce pravidelných garančních prohlídek, technických kontrol a servisů použijte formulář poptávka servisu níže. Co se týče havárií a naprosto urgentních případů, tam nás prosím kontaktujte přímo na emailu: servis@gekkon.org, či na telefonním čísle 734 835 574.

Obchodní a servisní centra

Poptávka servisu

Pokud nevyplníte e-mail pro fakturaci a e-mail pro montážní list, po realizaci servisu bude faktura a montážní list odeslán na hlavní e-mailovou adresu.
Pokud nevyplníte kolonku s kontakty na osobu zodpovědnou za převzetí servisovaného vozíku automaticky bude kontaktována osoba pro převzetí vozíku, která je vyplněna v kolonce "Příjmení osoby objednávací opravu, telefon".

Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Gekkon International s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá Gekkon International s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).Dobrý den,

v souvislosti s přechodem na nový interní program a zajištěním tohoto přechodu při vyřízení veškerých požadavků na servis Vás velmi pěkně žádáme o vyplnění objednávky servisu, garanční prohlídky či technické kontroly na webových stránkách společnosti www.heli.cz, www.gekkon.org a v budoucnosti i Eulift.

Během let fungování se naše společnost dostala do situace a růstu, kdy je nutné vybrané procesy zautomatizovat. Servisní oddělní postupně přechází na online zpracování zápisu z prohlídky či servisu, automatického převedení do faktur a potvrzení pro zákazníky. Z toho důvodu je také evidence požadavků převedena do online prostředí. Část servisních techniků již nyní pracuje s tablety a Vy jako naši zákazníci dostáváte záznam o prohlídce emailem, ve stejný moment přichází i k nám k dalšímu internímu zpracování.

Vše se děje postupně, proto Vás velmi prosíme o trpělivost a také pochopení. Na všem se pracuje, abychom mohli nabídnout optimální řešení k zajištění Vašich požadavků a patřičnou zpětnou vazbu.

Ve formuláři jsou všechny potřebné informace. Nejpozději do druhého dne dostanete automatickou odpověď, že jsme obdrželi objednávku, je ve vyřízení a servisní technik ozve. Prosíme o vyplnění zejména povinných polí, abychom mohli patřičně a včas reagovat. Tento formulář slouží zejména k objednávce pravidelných garančních prohlídek, technických kontrol a servisů. Co se týče havárií a naprosto urgentních případů, tam nás prosím kontaktujte přímo na emailu: servis@gekkon.org nebo na telefonním čísle 734 835 574.

Děkujeme za pochopení a porozumění situace, servisní tým GEKKON International s.r.o., HELI
Preventivní přístup včasným servisem

Prevence problému je vždy lepší než řešení jednoho problému. Tato filozofie stojí za všemi našimi preventivními údržbovými balíčky.

Kompletní a včasné pokrytí servisu

Poskytujeme havarijní opravy a plánované preventivní údržbářské služby vozíků HELI po celé ČR. Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaký máte problém se servisními službami HELI máte k dispozici prostředky, díky nimž může vaše firma zůstat v chodu bez výpadků způsobených poruchami manipulace s materiálem.24/7

Nabízíme 24hodinovou reakci na poruchy, 365 dní v roce, podporovanou plně kvalifikovaným personálem, nabízející vynikající celorepublikovou podporu.

Full servis

S individuální smlouvou na FULL SERVICE, přizpůsobenou vašim potřebám, přejímá zákaznický servis HELI na sebe riziko nákladů a plánování údržby. Termíny údržby, oprav, originální náhradní díly, bezpečnostní kontroly a mnoho jiného - jednou pevnou měsíční kompletní splátkou jsou pokryty všechny práce, potřebné pro plnou připravenost Vašich vozíků k použití.

Výhoda pro Vás

  1. Plná jistota investice díky předem přehledně, dlouhodobě a pevně vypočítaným nákladům.
  2. Velká šíře nabídky smluvních variant při tom nenechá žádná přání nesplněná.
  3. Individuální plánování údržby Vašeho vozového parku.

Zjistěte více o našich nabídkách FULL SERVICE. Kontaktujte nás! Na telefoním čísle 734 835 574 nebo e-mailu servis@heli.cz

Ceny Servisu

Práce servisního technika 590 Kč/hod.
Cesty servisního vozidla:
- do 50 km* počítány dle skutečných kilometrů (20 Kč/1km)
- od 50 km po ČR je paušál 2000 Kč +DPH/cesta
* tzn. 50 km cesta na servis a 50 km cesta zpět ze servisu

Technické kontroly

Poskytujeme havarijní opravy a plánované preventivní údržbářské služby vozíků HELI po celé ČR. Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaký máte problém se servisními službami HELI máte k dispozici prostředky, díky nimž může vaše firma zůstat v chodu bez výpadků způsobených poruchami manipulace s materiálem. Dodržování termínů všech zákonem předepsaných kontrol a revizí. V rámci technické kontroly se provádí především kontrola funkce řízení, brzd, správná funkce náprav a kol, zvedacího zařízení, osvětlení.Centrální sklad náhradních dílů HELI

Naše sklady na centrále v Pardubicích disponují kolem 2 miliónů dílů vysokozdvižných vozíků HELI. Naše politika aktivního řízení skladového hospodářství, nám umožňuje rychle reagovat na uspokojování servisních potřeb zákazníků.

Rychlá dodávka dílů

Není-li součástka/díl vysokozdvižného vozíku okamžitě k dispozici, máme otevřený přímý přístup k mezinárodnímu distribučnímu centru náhradních dílů HELI, který nám nabízí dodatečnou dostupnost náhradních dílů z centrálního evropského skladu ve Francii.


Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.