Servisní opravy


Servisní technici disponují ve svých mobilních dílnách nejmodernějším pracovním nářadím a pomůckami. Diagnostický software pro akumulátorové vozíky ZAPI a CURTIS. Diagnostický SW umožňuje jejich analýzu a pomáhá stanovit přesnou příčinu poruchy a také díky moderní elektronice je možno nastavit parametry vozíku podle potřeb a podmínek nasazení u každého zákazníka. Servisní vozy Renault Master zaručují spolehlivost dojezdu bez zbytečných výpadků.

K objednávce pravidelných garančních prohlídek, technických kontrol a servisů použijte formulář poptávka servisu níže. Co se týče havárií a naprosto urgentních případů, tam nás prosím kontaktujte přímo na emailu: servis@gekkon.org, či na telefonním čísle 734 835 574.

Obchodní a servisní centra

Objednávka servisu

VícePreventivní přístup včasným servisem

Prevence problému je vždy lepší než řešení jednoho problému. Tato filozofie stojí za všemi našimi preventivními údržbovými balíčky.

Kompletní a včasné pokrytí servisu

Poskytujeme havarijní opravy a plánované preventivní údržbářské služby vozíků HELI po celé ČR. Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaký máte problém se servisními službami HELI máte k dispozici prostředky, díky nimž může vaše firma zůstat v chodu bez výpadků způsobených poruchami manipulace s materiálem.Servis

Nabízíme velmi rychlý servisní zásah v případě urgentní poruchy plně kvalifikovaným personálem s celorepublikovou podporou. Garanční a servisní prohlídky manipulační techniky provádíme po vzájemném odsouhlasení termínu.

Full servis

S individuální smlouvou na FULL SERVICE, přizpůsobenou vašim potřebám, přejímá zákaznický servis HELI na sebe riziko nákladů a plánování údržby. Termíny údržby, oprav, originální náhradní díly, bezpečnostní kontroly a mnoho jiného - jednou pevnou měsíční kompletní splátkou jsou pokryty všechny práce, potřebné pro plnou připravenost Vašich vozíků k použití.

Výhoda pro Vás

  1. Plná jistota investice díky předem přehledně, dlouhodobě a pevně vypočítaným nákladům.
  2. Velká šíře nabídky smluvních variant při tom nenechá žádná přání nesplněná.
  3. Individuální plánování údržby Vašeho vozového parku.

Zjistěte více o našich nabídkách FULL SERVICE. Kontaktujte nás! Na telefoním čísle 734 835 574 nebo e-mailu servis@heli.cz

Cesty servisního vozidla

- do 50 km od Pardubic počítány dle skutečných kilometrů (20 Kč/1km)
- od 50 km po ČR je paušál 2.000 Kč +DPH/cesta

Technické kontroly

Poskytujeme havarijní opravy a plánované preventivní údržbářské služby vozíků HELI po celé ČR. Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaký máte problém se servisními službami HELI máte k dispozici prostředky, díky nimž může vaše firma zůstat v chodu bez výpadků způsobených poruchami manipulace s materiálem. Dodržování termínů všech zákonem předepsaných kontrol a revizí. V rámci technické kontroly se provádí především kontrola funkce řízení, brzd, správná funkce náprav a kol, zvedacího zařízení, osvětlení.Centrální sklad náhradních dílů HELI

Naše sklady na centrále v Pardubicích disponují kolem 2 miliónů dílů vysokozdvižných vozíků HELI. Naše politika aktivního řízení skladového hospodářství, nám umožňuje rychle reagovat na uspokojování servisních potřeb zákazníků.

Rychlá dodávka dílů

Není-li součástka/díl vysokozdvižného vozíku okamžitě k dispozici, máme otevřený přímý přístup k mezinárodnímu distribučnímu centru náhradních dílů HELI, který nám nabízí dodatečnou dostupnost náhradních dílů z centrálního evropského skladu ve Francii.


Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.