HELI ve světě


HELI dodává své produkty více jak 400 prodejcům, do 140 zemí a regionů světa. Základní pilíře distribuční sítě tvoří HELI Europa, HELI America a HELI SouthEast Asia. Díky těmto centrálám je zabezpečeno okamžité dodání náhradních dílů a plné podpory zákazníkům z celého světa. HELI stále posiluje a vylepšuje centrální střediska, jak z pozice objemu zásob, tak drží krok s nejmodernějšími technologiemi ve skladovém hospodářství.

Výhradní distributor v České republice
FIRMA GEKKON INTERNATIONAL s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti manipulační techniky. Kromě samotného prodeje manipulační techniky nabízíme klientům i řadu dalších služeb. Samozřejmostí jsou servisní služby, prodej náhradních dílů, financování vozíků, školení řidičů, zajišťování technických prohlídek a jiné doplňkové služby. Provádíme komplexní servis flotil již používané manipulační techniky našich zákazníků. Včetně full servisu, evidence technických prohlídek, evidence nákladovosti jednotlivých vozíků, preventivní údržby s cílem minimalizovat náklady spojené s provozem manipulační techniky našich zákazníků. Již 17 let zastupujeme prestižní značku HELI na českém trhu. Naše firma GEKKON INTERNATIONAL s.r.o. byla na globální konferenci všech dealerů VZV HELI, která proběhla v listopadu 2019, oceněna jako NEJLEPŠÍ prodejce na světě techniky HELI a to již čtvrtým rokem po sobě. Důslednou prací jsme budovali postupně zázemí firmy, skladové prostory, servisní zázemí a logistické zázemí. Od 1. února 2020 nás můžete navštívit v novém moderním a velkokapacitním sídle na Milheimově ulici v centru Pardubic. Skladovací prostory jsou opravdu úctyhodné, cca 8 000 m² slibující velkou skladovou zásobu zboží. Přípravna se servisní dílnou nezůstává pozadu se svými 1 000 m². Dalších vzdušných a prostorných 900 m² plochy nabízí administrativní část, společně s výdejnou e-shopu a proskleným showroomem. Věříme, že tímto krokem pro Vás zajistíme prvotřídní služby a nabídneme vše k zajištění Vašich požadavků a potřeb manipulační techniky.

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.