Pronájem a financování


Platíte pouze dohodnutý nájem a my uděláme zbytek… U nás v HELI nabízíme flexibilní pronájmy, které vyhovují Vašim individuálním požadavkům. Disponujeme vlastní flotilou nájemních vysokozdvižných vozíků. Nabízíme k pronájmu přibližně 200 strojů různých modelů s variabilním příslušenstvím. To nám umožňuje rychle a efektivně reagovat na Vaše požadavky.

Pronájem - ideální řešení pro sezónní vytěžování

Mnoho podniků má sezónní vrcholy v poptávce, což znamená, že vysokozdvižné vozíky jsou potřeba dočasně a v krátkém čase, případně může nastat nouzová nebo nepředvídaná potřeba.

Naše flotily vysokozdvižných vozíků jsou plně servisovány, jsou v co nejkratším čase dostupné po celé ČR, na jeden den, týden, měsíc, rok, roky.. Naše ceny jsou vysoce konkurenceschopné.


Pronájem a finance

Rozhodnutí o koupi nebo pronájmu technického vybavení může být někdy velmi skličující. Disponujeme týmem školených odborníků, kteří Vám vysvětlí výhody leasingu, finančního leasingu a pronájmu a přizpůsobí na míru balíček, který je pro Vaše podnikání nejvýhodnější.


Smlouva o pronájmu

Velká část nových vysokozdvižných vozíků HELI je dodávána prostřednictvím dlouhodobého smluvního pronájmu, který nabízí fixní cenu za pronájem po dohodnutém období včetně plné údržby. To zaručuje největší efektivitu v poměru výkon/náklad. V HELI nabízíme flexibilní smlouvy založené na Vaší požadované specifikaci, nákladech a požadavcích na termín.


Výhody

Šetří náklady pro Vaše podnikání. Financování Vám umožní používat vybavení, aniž byste museli platit jednorázovou částku, což Vám umožní investovat peníze jinde ve vašem podnikání. Fixní nájemné také umožňuje přesnější rozpočet a umožňuje tak přesnější cílení peněžních toků.


Daňové výhody

Při výběru smluvního pronájmu, lze nájemné odečíst jako obchodní náklady před zdaněním.


Pronájem čelních motorových vysokozdvižných vozíků s pohonem DIESEL, BENZÍN, LPG nebo AKU

Pronájem zahrnuje: vozík v požadovaném vybavení, garance po celou dobu pronájmu, garanční prohlídky, pojištění vozíku, povinné ručení. Servis v případě závady na vozíku do 12 hodin, v případě nutnosti náhradní techniku odpovídající vašim požadavkům. Po ukončení dlouhodobého pronájmu nabízíme možnost dodávky nového vozíku a pokračování v pronájmu, nebo nabízíme možnost odkupu vozíku za zůstatkovou cenu.


Pronájem ručních, nízkozdvižných a vysokozdvižných paletových AKU vozíků

Pronájem zahrnuje: vozík v požadovaném vybavení, baterii, nabíječ, garance mobility po celou dobu pronájmu, servisní prohlídky, pojištění vozíku, povinné ručení. Servis v případě závady na vozíku do 12 hodin, v případě nutnosti náhradní techniku odpovídající Vašim požadavkům. Po ukončení dlouhodobého pronájmu nabízíme možnost dodávky nového vozíku a pokračování v pronájmu, nebo nabízíme možnost odkupu vozíku za zůstatkovou cenu.


Výhody pronájmu manipulační techniky

  • úspora investičního kapitálu
  • přesná predikce nákladů na provoz manipulační techniky
  • minimalizuje náklady na provoz manipulační techniky
  • minimalizuje náklady spojené se správou flotily
  • umožňuje vybrat řešení přesně dle vašich potřeb
  • plynulá obměna flotily manipulační techniky
  • záruka maximální využitelnosti flotily

Přední odběratelé pronájmu


Tabulka pronájmu

Ručně vedené vozíky Paletové vozíky 1 den až 12 měsíců
Elektrický paletový vozík
Ručně vedený vysokozdvižný vozík
Vozíky čelní Elektrický vysokozdvižný vozík 1,5 - 3,5 tuny 1 den až 12 měsíců
Dieselový vysokozdvižný vozík 1,5 - 3,5/ 5-10 tu
Benzínový vysokozdvižný vozík 1,5 - 3,5 tuny
Vozíky terénní Dieselový vysokozdvižný vozík 3,5 tuny 1 den až 12 měsíců

Tyto služby zajišťujeme celoplošně v České republice, jak z naší centrály v Pardubicích, tak i z regionálních prodejních a servisních středisek.


Poptávkový formulář:

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Gekkon International s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá Gekkon International s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.