Způsob použití


Jeden ze základních pilířů fungování obchodu je plynulá manipulace s materiálem. Nakládka a vykládka přeprav, naskladňování ve skladech a na prodejnách, vychystávání materiálu z regálových systémů. HELI Vám nabízí mnoho variant vozíků pro specifické potřeby manipulace, včetně celé řady příslušenství. Klademe velký důraz na ekologii a držíme krok s nejnovějšími technologiemi v oboru. Elektro pohony bez zplodin jsou bezesporu správnou cestou pro zlepšování kvality práce a lidského života.

Nakládka a vykládka přeprav

Nakládka a vykládka kamionů, vagonů, manipulace s materiálem na rampách, nakládka a vykládka kontejnerů s limitovanou průjezdnou výškou. Vysokozdvižné vozíky HELI Vám splní veškeré požadavky požadované manipulace.


Manipulace ve skladech a prodejnách

Manipulace ve vnitřních prostorách klade nároky na obratnost a variabilitu vozíků. HELI nabízí vysokozdvižné vozíky s velmi malým poloměrem otáčení, pro snadnou manévrovatelnost v uličkách mezi regály a uloženým materiálem. V sortimentu manipulační techniky HELI nabízíme pro tyto specifické potřeby ručně vedené vysokozdvižné vozíky. Jsou jak v základním provedení pro chodící obsluhu, tak i pro delší přejezdy ve skladech s nástupní plošinkou a bezpečnostními madly pro operátora.


Zaskladnění a vychystávání

Logistická centra s velkými regálovými systémy se neobejdou bez vychystávacích vozíků a retraků s přesným a jemným řízením. HELI dodává celou řadu speciálních zaskladňovacích vozíků až do výšky manipulace 8000 mm. Samozřejmostí je kamerové navádění ve vysokých výškách zdvihu.

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.