Vodíková technologie

Vodíková technologie je nadějnou cestou k čistší budoucnosti a její rozvoj se určitě vyplatí sledovat. Vodík jako nosič energie se v dnešní době vyrábí složitě, primárně z fosilních zdrojů s nemalou uhlíkovou stopou. To ale změní již přicházející technologie získávaní energie z obnovitelných zdrojů, a to především ze slunce. Tuto sluneční energii lze ukládat do takzvaného zeleného vodíku.  

Jedná se o nejekologičtější způsob výroby vodíku elektrolýzou vody s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů energie, jako je solární či větrná. 

HELI je průkopníkem vývoje a implementace pokrokových technologií ve světě manipulace. Se zaměřením zejména na ekologická řešení, jež jsou v souladu s vynaloženými náklady. Vodík s nulovými emisemi a v podstatě nevyčerpatelnou zásobou takovým řešením nepochybně je. Přesněji vysokozdvižné vozíky poháněné vodíkovou technologií produkují jako své emise kyslík, vodní páru a přefiltrovaný vzduch zbavený prachových nečistot a náklady na jejich provoz a údržbu jsou srovnatelně nízké jako v případě elektrického vozíku poháněného lithiovou baterií.

Novodobá manipulace - připravujeme pro vás vozíky na vodík!!

Již nyní pracujeme na sériové výrobě vysokozdvižných vozíků s tímto pohonem, jsme připraveni na další krok k budoucnosti.

 

 

 


Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.