Novinky

Nová flexibilní převodovka

Novinkou tohoto týdne je nová flexibilní převodovka! Ano, čtete dobře. Od tohoto týdne vybavujeme všechny vozíky Green serie s nosností 2 - 3,5 t novou flexibilní převodovkou. Díky této převodovce je mnohem pohodlnější ovládání vozíků, neboť snižuje vibrace a hluk vozíku až o 30%.


Nové vysokozdvižné vozíky H serie

Naši milí zákazníci, seznamujeme Vás s novými vysokozdvižnými vozíky se spalovacím motorem, které obohatily naši novou H serii. Tyto vozíky si u nás můžete vybrat v různých nosnostech, které se pohybují od 1500 do 1800 kg. Vozíky mají dieselové motory ISUZU C240 a benzinové NISSAN (GCT K21). Bližší seznámení s vozíky najdete na našem e-shopu eulift.cz nebo můžete volat na naši telefonní linku +420 606 600 011.


Nové vybavení tříkolových vysokozdvižných vozíků VE315

Novinkou tohoto týdne je nová 24V elektronika, kterou naleznete u našich tříkolových vysokozdvižných vozíků VE315, které mají pohon zadního kola. Pokud se tedy rozhodnete si některý z tohoto sortimentu vybrat, tak jistě nebudete litovat, neboť tyto tříkolové vysokozdvižné vozíky mají tedy silnější motor pojezdového kola a zdvižný rám s větším a lepším průhledem.


Nové motory

Pokud si budete chtít zakoupit u naší společnosti vysokozdvižné vozíky jejichž nosnost je 5 - 10 tun, tak vězte, že se rozhodně nerozhodnete špatně. Tyto vozíky jsou nově vybaveny nejmodernějšími dieselovými motory DEUTZ TCD 3,6, které splňují nejpřísnější emisní normu EURO IIIB. Tyto motory jsou 4 válce o obsahu 3,6 l a mají 65,4 KW.


Převodovka vozíků Green serie

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili novou převodovku, která je novinkou pro vozíky Green série o nosnosti 1000 - 3500 kg. Díky přenosu síly pomocí kardanu se sníží vibrace až o 30%. Nová převodovka je výborná pro zajištění nižší hlučnosti vozíku a tím pádem zajišťuje i větší komfort obsluhy.


Nové regálové zakladače

Naši milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o nových regálových zakladačích, které jsme začali prodávat teď od ledna 2017. Nové regálové zakladače o nosnosti 1600 a 2000 kg mají výšku zdvihu až 12 metrů. Tyto regálové zakladače se pyšní nejmodernější technikou. Hydraulika se ovládá mikropáčkami či joystickem, dále je možnost zastavování vidlí v přednastavených patrech a vozíky mají také ukazatel aktuální výšky zdvihu vidlic.


Nový joystick u vozíků Green série

Dovolujeme si Vám představit novinku k vozíkům Green série a ta spočívá v úmístění mikropáčky na opěrku sedačky vozíku, jak můžete vidět na obrázku. Tuto příplatkovou výbavu si u nás můžete již teď objednat. Mikropáčky slouží pro usnadnění ovládání zdvihu, naklápění zdvižného rámu a také pojezdu vozíku.


Nový tvar protizávaží u vysokozdvižných vozíků řady G 5-10t

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že chceme, aby používání vozíků pro Vás bylo co nejpohodlnější, tak bychom Vás rádi upozornili na novinku, která proběhla u našich vysokozdvižných vozíků řady G 5-10t. Novinkou je nový tvar zadního závaží. Díky novému vzhledu je u vozíku mnohem snadnější používání, protože tato úprava zajistila lepší viditelnost při couvání.


Ekologická elektrika

V posledních letech stále roste zájem o vysokozdvižné vozíky HELI s ekologickým pohonem. Jedná se o čelní vysokozdvižné AKU vozíky poháněné baterií. Na základě požadavků zákazníku jsme rozšířili flotilu těchto vysokozdvižných vozíků i o nosnosti 5000kg, 7000kg a 10000kg.


Pohon CNG

Nejekonomičtější a nejekologičtější provoz vysokozdvižných vozíků se spalovacími motory. CNG je mezinárodně používaná zkratka označující stlačený zemní plyn (Compressed Natural Gas). CNG je v nejčistším a nejekonomičtějším palivem. Má obrovský potenciál pro využití v osobních a užitkových vozech i mezi autobusy a rovněž pro provoz vysokozdvižných vozíků v uzavřených prostorách. Jeho největšími devizami je nízká cena, a tedy nejnižší provozní náklady, výrazně nižší úroveň emisí, hlučnost motorů či vysoké oktanové číslo 130. CNG je běžně dostupné v plynovodné síti ČR i zemí Evropské unie. Jeho celosvětové zásoby jsou obrovské a stále přibývají nové zdroje. Používá se k výrobě tepelné a elektrické energie. Pokud se pomocí vysokotlakových kompresorů stlačí pod tlakem zhruba 200 barů do koncentrované podoby, stále zůstává v plynné formě. V této podobě je využitelný v dopravě jako levné a vysoce ekologické palivo pro různé typy motorů. Při spalování netvoří na rozdíl od běžných fosilních zdrojů ve výfukových plynech pevné částice. Ve srovnání se spalováním benzínu dochází ke snížení emisí oxidu uhličitého o čtvrtinu a ve srovnání se spalováním nafty o snížení emisí oxidu uhlíku až o 95 %. Je ekologicky nejčistším palivem, které neohrožuje ovzduší ani nekontaminuje půdu nebo vodní zdroje při případném úniku.


1 ... 4 5 6 7
50-60 z 62

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.