Vybíráte vysokozdvižný vozík?


Rozhodli jste se zakoupit či pronajmout si vysokozdvižný vozík? Pokud tápete, dovolte nám pomoci se základními parametry jako jsou:

Pohon

Zdvih

Výbava

Technologie

POHON
Kde manipuluji? Mám přejezdy mezi jednotlivými stanovišti? Jaké je prostředí, kde manipuluji?

Toto jsou jen základní otázky, které je nutné si položit při výběru vhodného pohonu VZV. V HELI můžeme nabídnout pohon dieselový, kombinaci benzín/plyn a elektrický. Každý z uvedených má svá specifika. Již neplatí zásadní rozdělení, že elektrický vozík do vnitřních prostor a dieselový do venkovních. Novodobé technologie nabízí použití v jakémkoliv prostředí. Výběr je pouze na možnostech a užití manipulace.

ZDVIH
Jak vysoko je třeba zvedat břemeno?

Jak jsem omezen průjezdovou výškou či stropem? Jaký je možná maximální výška konstrukce zvedací věže? Co je Duplex či Triplex? Potřebuji plný volný zdvih? Tyto otázky a více s Vámi moc rádi projdeme a vybereme řešení na míru Vašich potřeb.

VÝBAVA
Co potřebuji jako součást VZV při precizní a bezpečné manipulaci?

Každý vysokozdvižný vozík je připraven sloužit Vašim potřebám a podmínkám manipulace s břemenem díky výbavě, která odpovídá konkrétní specifikaci, jež společně najdeme. Nabízíme celou škálu a jsme připraveni Vám vybrat vhodné řešení jako jsou například nástavce na vidle, kabinu s topením, boční posuv, pozicionér či otoč a další přídavná zařízení.

TECHNOLOGIE
Kam míří budoucnost manipulace? Jak manipuluji v souladu s životním prostředím? Kde jsou rezervy stávající manipulace a jak mohu využít, to nejlepší, co trh nabízí?

Ať už se rozhodnete pro koupi nového vysokozdvižného vozíku HELI či jej už vlastníte, jsme připraveni s Vámi sdílet novinky v oblasti manipulační techniky. Informovat Vás o nových řešeních, pohonech a možnostech. Díky vývoji a inovacím jsme stále lepším a lepším partnerem pro budoucnost Vaší manipulace.

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.