Výkonnostní řady


Pro jednodušší orientaci rozdělujeme vozíky HELI do výkonnostních řad EKO – STANDARD – PROFI dle vlastností jednotlivých typů a konkrétních požadavků zákazníka:

EKO
Nejlepší poměr cena-výkon

Robustní vysokozdvižné vozíky vhodné pro použití ve venkovním i vnitřním provozu. Jsou poháněny osvědčenými motory, které zajišťují dostatek výkonu pro stohovací a přepravní úkony. Vysokozdvižné vozíky HELI řazené do kategorie EKO jsou vhodné i pro příležitostné náročné použití. Vyznačují se především svou jednoduchostí a intuitivním ovládáním. Komfortně uspořádané pracoviště obsluhy s dobrým výhledem a nízkou hladinou hluku umožnuje plně se soustředit na práci a napomáhá snížit riziko úrazu na minimum. Vysokozdvižné vozíky HELI řady EKO nabízí spolehlivou kvalitu za nízkou cenu.


STANDARD
Spolehlivý výkon v náročných provozech

Vysokozdvižné vozíky HELI řady STANDARD jsou sestrojeny pro vysoký výkon v náročných provozech. Svou robustností, spolehlivostí a výkonem jsou vhodné zejména pro práci ve vnějším prostředí, pro dlouhé přejezdy při manipulaci. Osvědčené spolehlivé motory zajišťují dostatek výkonu i pro práci v nejtěžších podmínkách při dodržení nízkých emisních limitů. Kompaktní zvedací věž nabízí obsluze vozíku dostatečný výhled pro přehlednou a bezpečnou manipulaci. Součástí výbavy vozíků HELI řady STANDARD je kvalitní servořízení, které dodává vozíku maximální přesnost, jak při samotném řízení, tak při citlivém zakládání břemen do skladových systémů.


PROFI
Nejlepší HI-TECH technologie

Dynamickou a progresivní PROFI řadu tvoří vysokozdvižné vozíky HELI Green 3, které jsou vybaveny tou nejmodernější HI-TECH technologií, která je ve světě manipulační techniky dostupná. Inovativní a spolehlivé provedení vozíku zajišťuje vysoký jízdní standard and komfort pro obsluhu při maximálním výkonu. Díky elektronice a preciznímu zpracování jsou vozíky velmi přesné a mají okamžitou odezvu. Regulovaný třícestný katalyzátor pro LPG motory a lapače pevných částic pro dieselové pohony, jsou standardní výbavou každého vozíku této řady. Vysokozdvižné vozíky HELI řady PROFI jsou špičkovým řešením ve světě manipulace, skvělou volbou pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají spojení kvality, spolehlivosti a moderních technologií.

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.