Aktuality

Vánoční přání

Nastává čas, kdy se všichni na chvíli zastavíme a popřemýšlíme o uplynulém i nastávajícím roce. Je to chvíle, kdy okolo nás dýchá klid a láska, vše se třpytí a člověk v sobě má určitou nostalgii. Doufáme, že si tento vánoční čas užijete všichni plnými doušky a to i přes to, že tento rok byl pro nás pro všechny velmi náročný. Přejeme vám všem do nového roku hlavně zdraví, štěstí a klid v duších. Váš Eulift


Akce na elektrický paletový vozík

Vážení zákazníci, dovolte nám vás upozornit na právě probíhající, opravdu velkou, slevu na nízkozdvižný elektrický paletový vozík CBD15J-Li. Za současnou bezkonkurenční cenu koupíte pomocníka, který je vybaven elektrickým zdvihem, pojezdem a také samozřejmě spouštěním vidlic. Je to pomocník, který je určený především do malých provozů, má totiž malý poloměr otáčení. Vozík je také dále vybaven lithiovou baterií. Pokud byste potřebovali s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit.


Použitá technika

Vážení přátelé, rádi bychom vás upozornili, že v sekci "použitá technika" v našem eshopu, naleznete nově přidané zboží. Jedná se o vysokozdvižné vozíky jak ručně vedené, tak klasické "ještěrky". Jsou to stroje, které k nám přišly například z dlouhodobého pronájmu a my je s velkou slevou prodáváme již natrvalo dál. Tato použitá technika je stále v perfektním stavu, vhodná pro běžné použití, jako každý zcela nový stroj. Oba typy vysokozdvižných vozíků využijete pro převážení palet a dalšího různého nákladu. Vhodné jsou do běžných skladů či výrobních a skladovacích prostor.


Aktualizace opatření COVID-19

Výdej osobních odběrů z e-shopu nepřerušen. I přes stávající situaci ohledně COVID-19 zůstáváme v provozu za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel. Při osobních odběrech na výdejně e-shopu platí následující bezpečnostní opatření, která rovněž naleznete i na vstupních dveřích: Vstup je možný pouze s ochranou dýchacích cest a povolený rozestup od jiných osob jsou min. 2 m. U vstupu je umístěna dezinfekce na ruce, která je k volnému použití. Při příchodu na recepci vyčkejte na pokyny našich zaměstnanců.

Dodání zboží přepravními firmami funguje beze změn.

Děkujeme za pochopení a za respektování bezpečnostních hygienických pravidel.


Paletové vozíky ručně vedené

Nejprodávanějším sortimentem u nás jsou velmi často paletové vozíky. Je to především proto, že tento typ manipulační techniky je jedním z nejpoužívanějším u většiny našich zákazníků. Nemusí se jednat samozřejmě pouze o firmy, ale paletové vozíky nachází rovněž využití i např. v klasických domácích dílnách. Lze je velmi snadno využít pro nakládku i vykládku či při vychystávání zboží. V naší firmě najdete různá provedení těchto pomocníků. Naleznete u nás krátké, dlouhé, snížené, široké i zúžené paletové vozíky. Nejprodávanější variantou jsou standardní paletové vozíky. Standardní znamená, že je provedení vozíku přizpůsobeno klasickým europaletám. Můžete si u nás rovněž vybrat v různých variantách nosností či výškách zdvihu. Některé paletové vozíky jsou také vybaveny rychlozdvihem. Tzn. že má vozík speciální hydraulickou jednotku, která je osazena rychlozdvižným ventilem. Díky tomu je velmi urychlena manipulace s nákladem. Rádi vás výběrem vozíku provedeme a pomůžeme vám najít ten nejvhodnější.


Nový plošinový vozík

Vážení zákazníci, novinkou tohoto týdne je tento nový plošinový vozík BD30. Nosnost tohoto vozíku jsou 3t a to není všechno. Jeho velká přednost je v tom, že tento vozík je elektrický, tudíž má velmi tichý a ekologický provoz. A to je jeho hlavní předností. Nyní jsme pro zákazníka dělali k tomuto vozíku zavírací skříň, takže pokud budete mít jakékoli požadavky, vše je u nás možné! Vždy se snažíme vyhovět jakémukoli přání našeho zákazníka! Obsluha tohoto vozíku je vysoce pohodlná, vozík má plynulý rozjezd a velmi citlivé brzdy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Malé vysokozdvižné vozíky

Naši vážení obchodní přátelé, nově nabízíme v naší firmě také speciálně upravené vysokozdvižné vozíky s nízkou výškou a vysokou výškou zdvihu. Jsou upraveny tak, aby se vešly do klasických dveří. Výška tohoto konkrétního vysokozdvižného vozíku je 1590 mm a jakou má výšku zdvihu? Na to vám rádi odpovíme, jsou to rovné 2 metry. Jeho nosnost je 1500 kg. Těchto skvělých pomocníků máme na našem skladě 26 ks, takže se nemusíte bát, že by na vás již nevyzbyl. Vozík hledejte pod pracovním názvem SYC1520.


Toto jsou naše lithiové baterie

Ano, čtete dobře. Vážení zákazníci, představujeme Vám naše lithiové baterie, které naše firma nabízí. Díky těmto lithiovým bateriím, které jsou určeny do vysokozdvižných vozíků, se snažíme bojovat proti ekologické zátěži. Snažíme se bojovat proti snížení uhlíkové stopy CO2. Kromě toho, že jsou tedy baterie šetrné k životnímu prostředí, tak jsou dále bezúdržbové, protože není třeba dolévat žádné kapaliny. Dále mají dlouhou životnost, šetří energii a jsou rovněž určené pro práci v nízké teplotě až do -25 stupňů. A také pozor, je možné je dobíjet kdykoli, není třeba, aby byla baterie zcela vybitá.


Naši referenční zákazníci, kterým dodáváme lithiové baterie

Naši milí přátelé, toto jsou naši referenční zákazníci, kterým dodáváme lithiové baterie z našeho společného podniku Heli Catl Battery Company. Je důležité zmínit, že v roce 2019 naše firma vyrobila a provozovala přes 1500 VZV s touto baterií.


Majetkový podíl

Vážení obchodní přátelé, je pro nás ctí Vám oznámit, že naše firma HELI se spojila s největším výrobcem lithiových baterií CATL. Koupením majetkového podílu v této firmě byl založen společný podnik na výrobu těchto lithiových baterií, který má název HELI CATL Battery Company.


1 2 3 4 5 ... 7
10-20 z 67

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.