Novinky

Nový plošinový vozík

Vážení zákazníci, novinkou tohoto týdne je tento nový plošinový vozík BD30. Nosnost tohoto vozíku jsou 3t a to není všechno. Jeho velká přednost je v tom, že tento vozík je elektrický, tudíž má velmi tichý a ekologický provoz. A to je jeho hlavní předností. Nyní jsme pro zákazníka dělali k tomuto vozíku zavírací skříň, takže pokud budete mít jakékoli požadavky, vše je u nás možné! Vždy se snažíme vyhovět jakémukoli přání našeho zákazníka! Obsluha tohoto vozíku je vysoce pohodlná, vozík má plynulý rozjezd a velmi citlivé brzdy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Malé vysokozdvižné vozíky

Naši vážení obchodní přátelé, nově nabízíme v naší firmě také speciálně upravené vysokozdvižné vozíky s nízkou výškou a vysokou výškou zdvihu. Jsou upraveny tak, aby se vešly do klasických dveří. Výška tohoto konkrétního vysokozdvižného vozíku je 1590 mm a jakou má výšku zdvihu? Na to vám rádi odpovíme, jsou to rovné 2 metry. Jeho nosnost je 1500 kg. Těchto skvělých pomocníků máme na našem skladě 26 ks, takže se nemusíte bát, že by na vás již nevyzbyl. Vozík hledejte pod pracovním názvem SYC1520.


Toto jsou naše lithiové baterie

Ano, čtete dobře. Vážení zákazníci, představujeme Vám naše lithiové baterie, které naše firma nabízí. Díky těmto lithiovým bateriím, které jsou určeny do vysokozdvižných vozíků, se snažíme bojovat proti ekologické zátěži. Snažíme se bojovat proti snížení uhlíkové stopy CO2. Kromě toho, že jsou tedy baterie šetrné k životnímu prostředí, tak jsou dále bezúdržbové, protože není třeba dolévat žádné kapaliny. Dále mají dlouhou životnost, šetří energii a jsou rovněž určené pro práci v nízké teplotě až do -25 stupňů. A také pozor, je možné je dobíjet kdykoli, není třeba, aby byla baterie zcela vybitá.


Naši referenční zákazníci, kterým dodáváme lithiové baterie

Naši milí přátelé, toto jsou naši referenční zákazníci, kterým dodáváme lithiové baterie z našeho společného podniku Heli Catl Battery Company. Je důležité zmínit, že v roce 2019 naše firma vyrobila a provozovala přes 1500 VZV s touto baterií.


Majetkový podíl

Vážení obchodní přátelé, je pro nás ctí Vám oznámit, že naše firma HELI se spojila s největším výrobcem lithiových baterií CATL. Koupením majetkového podílu v této firmě byl založen společný podnik na výrobu těchto lithiových baterií, který má název HELI CATL Battery Company.


Paletový vozík na PIN

Vážení obchodní přátelé, možná jste si již všimli, že nám šel do prodeje paletový vozík CBD20J-Li2. To ale nevadí, my bychom Vám jen rádi zdůraznili, že tento paletový vozík je výjimečný tím, že je na PIN. Jednoduše, před použitím vozíku je nutno zadat čtyřmístný PIN a až poté začne vozík fungovat. Je tedy velmi dobře zabezpečen. Navíc je vybaven nadstandardně tlačítkem "želva". Displej má velmi přehledně vyobrazenou kapacitu baterie a počet najetých motohodin.


Velké slevy na paletové vozíky s lithiovou baterií

Rádi bychom vás upozornili, že v naší firmě probíhají veliké slevy na paletové vozíky CBD15J-Li a CBD20J-Li2. První zmiňovaný je zlevněný z 36 900 Kč na 19 900 Kč bez DPH a to se vyplatí! A druhý zmiňovaný je zlevněn z 42 000 Kč na 28 000 Kč bez DPH. A to se vyplatí! Tak slevy nepropásněte! Paletové vozíky jsou vynikající pomocníci do firem, ale i do domácností. Pomohou vám hravě převést jakýkoli typ nákladu a o tom je důležité popřemýšlet.


Nový akumulátorový vozík

Naši milí zákazníci, rádi bychom vám představili jednu z našich dalších novinek - tentokrát to je akumulátorový vozík s boční výměnou baterie. Tento AKU vozík u nás naleznete pod názvem VE425GB. Vozík je vybaven AC technologií, je čtyřkolový s poháněním na přední kola. Ale hlavní je právě to vyměňování baterie, které je u tohoto typu opravdu velmi jednoduché - baterii naleznete v boku vozíku. Vyjmout baterii lze snadno pomocí otočných válečků - tyto válečky jsou v ceně vozíku!


Nový paletový vozík CBD20J-Li2

Naši obchodní přátelé, dovolte nám vás seznámit s naší novinkou, kterou je náš nový paletový vozík. Pokud byste si ho chtěli zakoupit, tak ho v našem e-shopu najdete pod názvem CBD20J-Li2. Tento paletový vozík je vynikajícím pomocníkem k naskladňování zboží, nebo samozřejmě pokud ho potřebujete pouze přemístit z místa na místo. Má elektrický zdvih, pojezd a spouštění vidlic. Jeho nosnost jsou 2 t. Vhodný je do menších provozů. Důležité je dodržovat zásadu používání na zpevněném povrchu!


Velikonoční přání

Krásné Velikonoce vám všem!


1 2 3 4 5 ... 7
10-20 z 62

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.