Novinky

OTEVÍRACÍ DOBA VÝDEJNY E-SHOPU EULIFT.CZ

Vážení zákazníci,

mezi svátky máme zkrácenou otevírací dobu výdejny e-shopu eulift.cz

od 27.12.2021 do 30.12.2021 je otevřeno 8.00-13.00 hod.

Dne 31.12.2021 je výdejna zavřená.

 


Vánoční přání

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2022.


Nově v nabídce také nízkozdvižné elektrické paletové vozíky s lithiovou baterií

Naši vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili na další novinku, která by pro vás mohla být jistě velmi zajímavá. Nově máme u nás v Euliftu na prodej plně elektrický nízkozdvižný paletový vozík CBD20EPM, ale pozor, s LITHIOVOU baterií. Výhoda této baterie je především volnost v délce a četnosti jejího nabíjení. Proto začíná být čím dál více žádaná. Tento paletový vozík má nosnost 2000 kg a je opatřen elektrickým jak zdvihem, tak i pojezdem. Je to výborný pomocník pro každodenní manipulaci s těžkými břemeny.

Již brzy budou v naší nabídce i další elektrické paletové vozíky s lithiovou baterií. O aktuálnosti vás budeme samozřejmě informovat.


Nové čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky

Naše firma nově také nabízí čelní akumulátorové vysokozdvižné vozíky s lithiovo-iontovou baterií. Tato baterie je teď velmi žádaná hlavně díky tomu, že je zcela bezúdržbová a má životnost až 10 000 nabíjecích cyklů. Konstrukce vozíků je malá, navíc mají i malý poloměr otáčení, proto jsou vhodné také do užších prostor. Další výhoda vozíku je to, že zvládne s přehledem i jízdu na nezpevněném povrchu. Vozíky nabízíme s nosností 2500 kg a 3500 kg. Výška zdvihu je dle přání zákazníka (3000 - 6000 mm).


VZV ručně vedené s lithiovou baterií řady EKO a STANDARD

Nedávno jsme zde psali o naší novince, kterou byly lithiové baterie v našich vozících. Proto nyní přidáme pár slov i o našich vysokozdvižných vozících řady EKO i STANDARD, které jsou právě touto lithiovou baterií vybavené. Výhodou těchto vozíků je především rychlé nabití do maxima, přičemž lze baterii nabíjet zcela kdykoli i krátkodobě. Navíc je tato baterie ve vozících zcela bezúdržbová. VZV ručně vedené elektrické jsou konstruované ke snadnějšímu přesunu nákladu a jsou přesné a snadno ovladatelné i v úzkých uličkách. Rovněž vlastní tlačítko "želva", které zajistí pomalé a přesné ovládání vozíku. Je však nutné je používat na zpevněném povrchu, aby byla řádně zajištěna bezpečnost práce. Pokud hledáte VZV který je ekologický a za příznivou cenu, tak to všechno tyto vozíky splňují. Výšky zdvihu jsou individuální, dle přání zákazníka. Nosnosti se v řadě EKO pohybují od 1200 kg do 1500 kg a v řadě STANDARD pak od 1500 kg do 2000 kg. Pokud byste měli otázky, neváhejte nás kontaktovat na tel. číslo +420 606 600 118. 


Volná pracovní místa u nás

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom vám oznámili, že v současné době naše firma hledá nové kolegy do našeho kolektivu. Nabízíme tři pracovní pozice - provozní koordinátor/ka - manažer/ka, regionální obchodní zástupce pro prodej manipulační techniky pro jižní Čechy a regionální obchodní zástupce pro prodej manipulační techniky pro severní Čechy. V případě zájmu o nabízené pracovní pozice, prosím, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na email: info@eulift.cz.
Více informací naleznete zde: https://www.gekkon.org/6-o-nas/17-kariera.html


Lithiové baterie

 Vážení obchodní přátelé, velmi rádi Vám představujeme akumulátorové vozíky poháněné novými výkonnými lithiovými bateriemi, které jsou pro naše vozíky vyráběné ve spolupráci se špičkovým světovým výrobcem lithiových baterií firmou CATL.
 Baterie je naprosto bezúdržbová a je řízena jedinečným inteligentním systémem BMS s funkcí regenerace energie a tepelné regulace zajišťující vynikající výkon i při velmi nízkých teplotách. To činí naše baterie výjimečnými a díky tomu nabízejí širší použitelnost akumulátorových vozíků HELI v náročných tepelných podmínkách. Nízká hlučnost, absence těžkých kovů a nulové emise, rychlé nabití do maxima s nejvyšší možnou úsporou energie dávají tušit, že jsou tyto baterie šetrné k životnímu prostředí. Můžeme Vás ujistit, že jsou vyráběny s maximální odpovědností vůči prostředí a lidem. Dlouhodobá životnost baterie, až 10 000 nabíjecích cyklů, je jednou z výrazných předností těchto baterií.
 Jsme hrdi na to, že se postupně stáváme lídrem v oblasti šetrného a ekologického pohonu ručně vedených i čelních vozíků na trhu. Jsme připraveni nadále plnit závazek vůči přírodě a našim zákazníkům. 


Vánoční přání

Nastává čas, kdy se všichni na chvíli zastavíme a popřemýšlíme o uplynulém i nastávajícím roce. Je to chvíle, kdy okolo nás dýchá klid a láska, vše se třpytí a člověk v sobě má určitou nostalgii. Doufáme, že si tento vánoční čas užijete všichni plnými doušky a to i přes to, že tento rok byl pro nás pro všechny velmi náročný. Přejeme vám všem do nového roku hlavně zdraví, štěstí a klid v duších. Váš Eulift


Akce na elektrický paletový vozík

Vážení zákazníci, dovolte nám vás upozornit na právě probíhající, opravdu velkou, slevu na nízkozdvižný elektrický paletový vozík CBD15J-Li. Za současnou bezkonkurenční cenu koupíte pomocníka, který je vybaven elektrickým zdvihem, pojezdem a také samozřejmě spouštěním vidlic. Je to pomocník, který je určený především do malých provozů, má totiž malý poloměr otáčení. Vozík je také dále vybaven lithiovou baterií. Pokud byste potřebovali s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit.


Použitá technika

Vážení přátelé, rádi bychom vás upozornili, že v sekci "použitá technika" v našem eshopu, naleznete nově přidané zboží. Jedná se o vysokozdvižné vozíky jak ručně vedené, tak klasické "ještěrky". Jsou to stroje, které k nám přišly například z dlouhodobého pronájmu a my je s velkou slevou prodáváme již natrvalo dál. Tato použitá technika je stále v perfektním stavu, vhodná pro běžné použití, jako každý zcela nový stroj. Oba typy vysokozdvižných vozíků využijete pro převážení palet a dalšího různého nákladu. Vhodné jsou do běžných skladů či výrobních a skladovacích prostor.


1 2 3 4 5 ... 8
10-20 z 74

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.