Novinky

COVID-19

Dear business friends,

We would like to wish you good health and strong nerves in this insecure time. We believe that you are all right and healthy, and we will all survive this difficult time without major bad consequences, and most importantly, with no harm to health. All of us  at Gekkon International s.r.o.,  we take all measures regarding Covid-19 very seriously. We try to keep our service fleet in full operation, service technicians are equipped with masks and respirators, disposable gloves. We disinfect service cars carefully. We are being supported by our main Chinese supplier, HELI, who  is supplying us with protective equipment. Our advantage is flexibility and personal approach to every business and service action. We keep the company in full operation, in compliance with all safety regulations and we are always at your disposal. Our e-shop also works without  any restrictions and adheres to safety health measures. We are very pleased that you are loyal to us these days and place orders with us. We process your orders immediately. According to your request, we send the goods by a shipping company (of course, also cashless cash on delivery) or you can pick up the ordered goods in person during normal working hours. We are convinced that together we will survive this unpleasant time in good health!


Opatření Covid-19

Vážení obchodní přátelé,

chtěli bychom Vám v této nejisté době popřát pevné zdraví a silné nervy. Věříme v to, že jste v pořádku a zdraví a všichni přečkáme tuto nelehkou dobu bez větších následků a hlavně bez újmy na zdraví.  My všichni ve společnosti Gekkon International s.r.o. bereme veškerá opatření ohledně Covid-19 velmi vážně. Snažíme se naší servisní flotilu držet v plném provozu, servisní technici jsou vybaveni rouškami a respirátory, jednorázovými rukavicemi. Pečlivě dezinfikujeme servisní auta. Dostali jsme podporu od našeho hlavního čínského dodavatele, firmy HELI, která nám nyní dodává ochranné prostředky. Naší předností je flexibilita a osobní přístup ke každému obchodnímu a servisnímu zásahu. Udržujeme firmu v plném chodu za stálého dodržování všech bezpečnostních nařízení a jsme Vám stále plně k dispozici. Bez omezení a za dodržování bezpečnostních zdravotních opatření rovněž funguje i náš e-shop. Jsme velice rádi, že jste nám i v této době věrni a zboží u nás objednáváte. Vaše objednávky okamžitě zpracováváme.  Dle Vašeho požadavku zboží odesíláme přepravní společností (samozřejmě i na bezhotovostní dobírku) nebo si objednané zboží u nás můžete vyzvednout osobně v obvyklé pracovní době. Jsme přesvědčeni, že společně tuto nepříjemnou dobu ve zdraví přečkáme!


Nové sídlo naší firmy

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme již přestěhovaní v novém. Nyní nás najdete v ulici Milheimova č.p. 2915. Obrázek s naší budovou přikládáme, abyste měli lepší přehled až nás budete hledat. Budeme se na Vás těšit.


Přání

Krásné Vánoce!


Novinka týdne!

Dovolte, abychom se Vám pochlubili, že naše firma byla na globální konferenci všech dealerů VZV HELI, která proběhla minulý měsíc, oceněna jako NEJLEPŠÍ prodejce na světě a to již čtvrtým rokem po sobě. Moc nás to těší a rádi bychom proto poděkovali Vám všem za to, že jste naší firmě během tolika let stále tak věrní! Moc děkujeme! Doufáme, že Vaši důvěru v nás nezklameme ani v příštích letech.


Stavba nových prostor již brzy dokončena!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o tom, že se na Vás již brzy budeme těšit v nových prostorách naší firmy. Budou totiž již brzy dokončeny! Sklady jsou již zcela hotové. V administrativní budově se dokončují vnitřky a před budovou se ještě bude pokládat dlažba. O dalším průběhu naší stavby Vás budeme i nadále informovat.


Izolované kabiny do mrazírenských skladů

Novinkou naší firmy jsou rovněž nové izolované kabiny, které jsou vhodné do mrazírenských skladů! Je možné jimi vybavit regálové zakladače cqd16g2 a cqd20g2 (https://eulift.cz/regalove-zakladace/132-retrak-cqd16g2.html, https://eulift.cz/regalove-zakladace/133-retrak-cqd20g2.html)! Jedná se o plně izolovanou kabinu, která je vybavena velkým výhledem pro obsluhu, takže je samozřejmě zajištěna vysoká bezpečnost práce. Kabina je vybavena topením a ofukem skel. Její použití je doporučeno až do -41 stupňů!


Dvě nové řady VZV!

Pozor, pozor - je důležité, abyste věděli, že naše kategorie STANDARD ručně vedených vozíků elektrických se bude rozšiřovat o další dvě nové řady! Rozšíření bude především o nosnost 1500 kg a dále pak o výšky zdvihu 4000 a 4600 mm s plným volným zdvihem (triplex). A nezapomeneme ani na vozíky s duplexovým rámem ve výškách zdvihu 2000 - 3500 mm s nosností 2000 kg. 


Vysokozdvižné vozíky EKO

Naši milí zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši věrnost. Prodej vysokozdvižných vozíků řady EKO je opravdu úctyhodný. Je to nejvíce prodávaná kategorie z celé řady našich VZV! Čím si to u Vás zasloužily? No zřejmě tím, že se hodí do jakýchkoli provozů a rozhodně i tím, že je zde možnost výběru třech různých nosností. Prostě šikovní pomocníci!


Novinka roku! Budeme se stěhovat!

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám oznámili zřejmě jednu z nejdůležitějších novinek tohoto roku. Budeme se stěhovat! Koncem roku bude dokončena stavba zbrusu nového sídla naší firmy i s velikými sklady, které na snímcích zatím nejsou vidět! Budeme se tedy nově nacházet v Pardubicích v Milheimově ulici. V přízemí hlavní budovy naleznete recepci a showroom a v prvním patře pak vedení společnosti s administrací. Ve vedlejší budově se bude nacházet přípravna ještěrek, servis a montovna paletových vozíků a dva sklady, které umožní mít ve velkém počtu zboží ihned k odběru. Je to pro nás velmi významná událost, a proto se s ní chceme podělit již teď. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete i nadále s naší spolupráci spokojeni. I nadále sledujte vývoj této novinky, budeme Vás samozřejmě o všem dále informovat.


1 2 3 4 5 ... 7
20-30 z 62

Proč HELI

1

Největší dodavatel na Čínském trhu již 27 let

7

Sedmý největší výrobce na světě, pátý největší dodavatel VZV v České republice

60

60 let historie vývoje

150

Export do více jak 150 zemí světa

1700

1700 modelových variant

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.